Okolice Warszawy – najpiękniejsza sala weselna

Riviera to doskonałe miejsce na zorganizowanie waszego najważniejszego dnia czyli Wesela. Zajmujemy się organizacją Przyjęć Weselnych już od ponad 10 lat co daje nam bogate i duże doświadczenie.

Jesteśmy firmą rodzinną dzięki czemu nasze podejście do klienta jest bardzo indywidualne, zależy nam na miłej i przyjemniej współpracy dzięki czemu nasze Pary Młode czują się jak w domu i mogą na nas liczyć w każdej sytuacji. Managerka wesela jest z Parami w kontakcie od samego początku aż do tego Najważniejszego dnia i mogą na nią Państwo liczyć na każdym etapie ustaleń weselnych.

Oferujemy Państwu profesjonalną pomoc przy wyborze menu. Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom największych smakoszy. Ponadto możemy zaoferować także pomoc przy organizacji wystroju, czy aranżacji sali. Spełniamy Państwa marzenia o najważniejszym dniu w życiu.

Dla tak ważnych wydarzeń, jak Wesele istotna jest odpowiednia oprawa. W Rivierze odnajdziecie Państwo wspaniałe i wyjątkowo eleganckie wnętrza.

Każda sala weselna ma możliwość indywidualnej aranżacji, to spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Gwarantujemy Państwu niezapomniane wrażenia, które na długo zapiszę się w Waszej pamięci.

Dysponujemy dwoma niezależnymi Salami Weselnymi na których mogą Państwo zorganizować przyjęcia już nawet od 30 osób aż do 400.

Poniżej znajdą Państwo dokładne opisy Sal.


Ponadto dla gości przygotowanych jest 45 komfortowych pokoi, w tym 7 apartamentów – gdzie będą mogli Państwo ulokować swoich gości. To jedna z najlepszych ofert, jeżeli chodzi o okolice Warszawy – Legionowo, Serock i Zegrze.

Piękna sala weselna w połączeniu z wyjątkową kuchnią i świetną, wykwalifikowaną obsługą kelnerką sprawia, że nasz kompleks specjalizuje się organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela. Dzięki naszemu doświadczeniu będzie to najpiękniejszy dzień w Państwa życiu.

Zapraszamy do Kontaktu  🙂

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu Państwa Wesele będzie idealne.

Sala Jaśminowa

Powierzchnia całości Sali: 537 m2

Powierzchnia zmniejszonej Sali: 330 m2


Ilości osób na Sali przy stołach okrągłych:
Sala zmniejszona: od 30 do 80 osób
Sala cała: od 90 do 180 osób


Ilości osób na Sali przy stołach podłużnych:
Sala zmniejszona: od 30 do 80 osób
Sala cała: od 90 do 220 osób

Sala Lawendowa

Powierzchnia całości Sali: 832 m2

Powierzchnia zmniejszonej Sali: 628 m2


Ilości osób na Sali przy stołach okrągłych:
Sala zmniejszona: od 90 do 180 osób
Sala cała: od 90 do 300 osób


Ilości osób na Sali przy stołach podłużnych:
Sala zmniejszona: od 90 do 220 osób
Sala cała: od 90 do 400 osób

Ślub w Plenerze

Nasz obiekt to idealne miejsce do zorganizowania Ślubu na zewnątrz. Dysponujemy bardzo dużą przestrzenią zewnętrzną, na której można rozstawić całą scenerię do Ślubu. Idealne rozwiązanie, bardzo wygodne, Państwa goście dojeżdżają w jedno miejsce i bezpośrednio z ceremonii zaślubin przechodzą z Państwem do sali.

Teren wokół Hotelu Riviera jest idealnym miejscem na ślub w plenerze. Jest to także doskonałe miejsce do sesji ślubnej. W ogrodzie można także odpocząć w trakcie przyjęcia weselnego, spędzić aktywnie czas z dziećmi. To argumenty przemawiające za tym, że to właśnie tutaj najczęściej organizowane są wesela mieszkańców Warszawy poszukujących urokliwego miejsca na najważniejszy dzień w swoim życiu.

Ul. Nowodworska 32
05-124 Olszewnica Nowa

Hotel Riviera Wesela i Konferencje