Twoja wymarzona sala weselna nad Zegrzem. Gdzie zorganizować wesele dla ponad 300 gości?

Znalezienie przepięknej sali weselnej na kameralną uroczystość to nie problem, nawet w ścisłym centrum miasta takiego jak Warszawa. Co jednak zrobić, jeśli lista gości niebezpiecznie zbliża się do 300 i więcej osób?! Gdzie znaleźć tak dużą salę weselną?

Rozwiązaniem może być sala weselna nad Zegrzem. Położony w malowniczej okolicy Hotel Riviera oddaje do dyspozycji przyszłych Nowożeńców dwie sale konferencyjno-bankietowe – Jaśminową i Lawendową. To doskonała lokalizacja dla osób, którym zależy na organizacji uroczystości w okolicach Warszawy, jednocześnie na tyle daleko od ścisłego centrum miasta, żeby móc cieszyć się cichą i zieloną okolicą rozpościerającą się wokół hotelu.

Sala weselna na 300 osób i więcej – organizujemy huczne wesele nie wykraczając poza okolice Warszawy

Jak już wcześniej wspomnieliśmy w Hotelu Riviera znajdują się dwie sale konferencyjno-bankietowe. Pierwsza z nich może ugościć do 220 osób, za to druga nawet do 400. Wszystko zależy oczywiście od układu stołów i aranżacji przestrzeni. Jeśli marzymy o układzie bankietowym przy stołach okrągłych w Sali Lawendowej będziemy mogli zorganizować przyjęcie dla 300 osób. Jeśli bardziej niż na układzie sali zależy nam na jej rozmiarze, przy stołach podłużnych będzie mogło zasiąść nawet 400 osób. Dodatkowym atutem sal oferowanych nad Zegrzem jest możliwość swobodnego zarządzania ich rozmiarem. Standardowo Sala Lawendowa ma powierzchnię 823m2, którą można ograniczyć do 628m2.

Usytułowany w bliskim sąsiedztwie urokliwych miejscowości, takich jak Legionowo, Serock, Zegrze i Modlin Hotel Riviera to także wymarzone miejsce na ślub w plenerze. Ślub w plenerze to wyjątkowe przeżycie, ale i bardzo wygodne rozwiązanie pod względem organizacyjnym. Decydując się na zorganizowanie ceremonii zaślubin w hotelowym parku unikamy zamieszania, jakie powoduje konieczność przemieszczania się Młodej Pary i gości z Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego do hotelu.

Wymarzone wesele z noclegiem

Kolejną z wielu korzyści przemawiających za organizacją wesela w Hotelu Riviera jest możliwość skorzystania z części hotelowej obiektu. Po zakończonym przyjęciu weselnym ugościmy Państwa gości w komfortowych pokojach i apartamentach. W zależności od formuły wesela oraz woli Nowożeńców następnego dnia gościnę możemy zakończyć podając śniadanie lub wykwintny obiad.