Sale weselne nad Zegrzem

Zaplanuj wymarzone wesele bez konieczności uciekania się do kompromisów pomiędzy tym, czego oczekujesz, a tym, co może Ci zapewnić Dom Weselny

Próba zorganizowania wymarzonego wesela bardzo często sprowadza się do wypracowania kompromisu pomiędzy oczekiwaniami Młodej Pary a możliwościami Domu Weselnego. Sala weselna nad Zegrzem pod Warszawą to przestrzeń, w której nie ma miejsca na kompromisy.

Jeśli zatem przymierzacie się do planowania wesela lub już zaczęliście i wciąż nie potraficie znaleźć idealnego miejsca dla swojej uroczystości, ten artykuł jest właśnie dla Was.

Sala weselna, malownicze okolice Warszawy – bliskość miasta zatopiona w kojącej wzrok zieleni

Marzycie o weselu na wsi? A może outdoorowej sali weselnej w plenerze? Z drugiej strony nie chcecie narażać swoich Gości na uciążliwości związane z długą podróżą? W takim razie z pewnością powinniście rozważyć organizację przyjęcia nad Zegrzem. Sale weselne nad Zegrzem są dowodem na to, że nie trzeba wyjeżdżać daleko poza Warszawę, żeby móc cieszyć się malowniczą okolicą i otwartą przestrzenią, której tak bardzo brakuje nam w mieście.

Sale weselne nad Zegrzem mają do zaoferowania liczne atuty:

  • bliskość hotelowego parku, w którym Goście Weselni mogą zaczerpnąć świeżego powietrza jednocześnie zapominając się w pięknie krajobrazu,
  • możliwość zaaranżowania dodatkowej przestrzeni dla Gości przed hotelem,
  • malowniczy plener, w którym Para Młoda może pozować do zdjęć podczas uroczystości,
  • możliwość zaaranżowania outdoorowej sali weselnej i zorganizowania uroczystości w plenerze – szczególnie chętnie wybierana przez Pary Młode planujące ślub w środku lata.

Jako że proponowane sale weselne mieszczą się w hotelu, w ramach obsługi uroczystości weselnej możemy liczyć na:

  • aranżację przestrzeni zgodnie z naszymi upodobaniami i potrzebami – sale weselne nad Zegrzem mogą ugościć mniejsze i większe wesela, od 50 do 500 osób;
  • fachową pomoc w zakresie komponowania menu na tę uroczystość;
  • profesjonalną obsługę kelnerską, dzięki której przez cały czas trwania uroczystości nie będziemy musieli się martwić o to, że Naszym Gościom czegoś zabraknie;
  • wykwintne jedzenie serwowane na eleganckiej zastawie stołowej;
  • możliwość skorzystania z gościnności hotelu, udostępnionych dla gości pokojów i apartamentów, w tym Apartamentu dla Nowożeńców.

Duże wesele pod Warszawą

Obsługa dużego wesela to poważne przedsięwzięcie, któremu nie każdy może podołać. Dlatego też niektóre hotele, mimo wystarczającego zaplecza w postaci odpowiednio dużej sali bankietowej oraz wystarczającej liczby pokoi nie decydują się na obsługę tak dużych imprez. Nad Zegrzem z łatwością znajdziemy hotel, który bez trudu obsłuży nawet wesele na 500 osób. Nie oznacza to jednak, że mniejsza uroczystość zostanie tam potraktowana z przysłowiowego buta. Niezależnie od tego, czy planujemy przyjęcie na 50, 150 czy 200 osób zawsze możemy liczyć na profesjonalną i fachową obsługę, doskonałą kuchnię oraz indywidualne traktowanie.

Na koniec najważniejsza informacja… Sala weselna nad Zegrzem, o której pisaliśmy znajduje się w Hotelu Riviera. Hotel oddaje do dyspozycji gości aż dwie duże sale weselne – Jaśminową i Lawendową. W pierwszej możemy zorganizować przyjęcie od 50 do 220 osób, w drugie do 100 do 500 osób.