Legionowo – szukamy hotelu godnego polecenia.

Komfortowego, a zarazem uniwersalnego obiektu spełniającego zróżnicowane oczekiwania gości.

Zegrze i Legionowo to okolice szczególnie chętnie wybierane na eventy firmowe, imprezy okolicznościowe oraz weekendowe wypady poza Warszawę. Który hotel w okolicy wybrać, żeby długo oczekiwany wolny weekend nie przeobraził się w koszmar? Gdzie zorganizować konferencję, która na długo zapadnie w pamięci uczestników? Odpowiedzią jest hotel Legionowo, a będąc bardziej precyzyjnym Hotel Riviera w bliskim sąsiedztwie Legionowa.

Hotel Riviera to wyjątkowy obiekt zlokalizowany pod Warszawą. Hotel znajduje się na skraju lasu, w otoczeniu malowniczego parku i bliskim sąsiedztwie Jeziora Zegrzyńskiego. To czyni go doskonałym miejscem na wypoczynek z dala od zgiełku miasta, ale i ciekawym ośrodkiem konferencyjno-szkoleniowym. Hotel dysponuje dwiema salami konferencyjno-szkoleniowymi, które łącznie mogą pomieścić do 900 gości. Te same sale w zależności od Państwa potrzeb mogą zostać przeobrażone w eleganckie sale bankietowe. Dodatkowym atutem lokalizacji pod względem biznesowym są małe salki konferencyjne, które doskonale wpisują się w potrzeby współczesnego biznesu.

Komfortowy hotel nad Zegrzem z wykwintną kuchnią

Często nie wybieramy pewnych miejsc ze względu na ubogą ofertę kulinarną… Goście hotelowej restauracji „Oranżeria” nie mają tego problemu. „Oranżeria” to połączenie wyjątkowych smaków i przepięknych wnętrz, w których tradycyjna elegancja i nowoczesność przeplatają się zarówno w aranżacji przestrzeni, jak i serwowanych tu daniach. Restauracja specjalizuje się w kuchni międzynarodowej, co daje Państwu niepowtarzalną okazję do spróbowania specjałów z różnych zakątków świata.

Hotel przyjazny dla rodzin  

Planując weekendowy wyjazd za Warszawę z rodziną warto wiedzieć o tym, że Hotel Riviera to nie tylko oferta biznesowa. Jako jeden z nielicznych obiektów tego typu Riviera oferuje wszystkie udogodnienia dla rodzin z dziećmi – od kącików zabaw dla dzieci i otwartych placów zabaw w ogrodzie, przez szereg udogodnień w pokojach i łazienkach, a także hotelowej restauracji. Młodzież również znajdzie tu coś dla siebie, i nie będzie to wyłącznie bezpłatny dostęp do Internetu. Na gości hotelowych czeka stół bilardowy, rzutki, piłkarzyki i wiele innych atrakcji.