Hotele pod Warszawą – idealne miejsce na zorganizowanie konferencji

Znalezienie miejsca idealnego na zorganizowanie konferencji może okazać się nie lada wyzwaniem. Na północ od Warszawy, w centrum kraju, można jednak znaleźć wiele hoteli i obiektów oferujących organizację tego typu spotkań biznesowych. Najlepsze hotele oferujące organizację spotkań biznesowych położone są między innymi nad Zalewem Zegrzyńskim i w okolicy.

Zegrze – idealne miejsce na spotkania biznesowe

Miejscowość Zegrze jest oddalona o około 30 kilometrów od serca Warszawy. Hotele w tej okolicy dysponują nowoczesnymi salami konferencyjnymi, gdzie z łatwością można zorganizować spotkanie zarówno dla 20, jak i 200 uczestników. Trudu nie sprawi też urządzenie bankietu z zespołem lub DJ-em, który zagra podczas przyjęcia dla uczestników konferencji. Hotele w tej okolicy często oferują również wyśmienitą kuchnię, która zachwyci każdego.

Serock – piękna i spokojna okolica idealna na zorganizowanie konferencji

Serock to bardzo malownicze miejsce położone w niedalekiej odległości od jeziora Zegrzyńskiego. W jego sąsiedztwie znajduje się mała miejscowość Jadwisin, która zachwyci wszystkich odwiedzających swym niezwykłym klimatem. Okolica te jest wyjątkowa, pozwala bowiem na organizowanie plenerowych eventów nad malowniczym jeziorem. Miejsce to  oferuje także możliwość wynajęcia sal konferencyjnych w okolicznych hotelach,  wśród których znajdują się prawdziwe perełki. Większość sal konferencyjnych może pomieścić w swoim wnętrzu do 200 osób. Dzięki temu bez problemu urządzisz niezapomniany event lub przyjęcie okolicznościowe. Dużym atutem tej okolicy jest możliwość zorganizowania wydarzenia plenerowego w otoczeniu cudownej przyrody.

Podczas organizacji eventu na powietrzu warto pomyśleć o ustawieniu namiotów bankietowych, które będą stanowić ochronę dla gości w razie zmieniającej się pogody.

Hotel pod Warszawą – piękna okolica

Hotele pod Warszawą to bez wątpienia rozbudowane oferty oraz szereg dodatkowych atrakcji. Miejsca te wyspecjalizowały się w organizacji konferencji, pikników firmowych i imprez integracyjnych, w ramach których można skorzystać z wielu udogodnień i ciekawych pomysłów na urozmaicenie czasu takich jak:

  • paintball,
  • manewry wojskowe,
  • inne gry zespołowe i terenowe
  • park linowy,
  • rejsy widokowe.

Hotele oferują także możliwość skorzystania z sal konferencyjnych w różnej konfiguracji.

Organizacja konferencji w okolicach Warszawy daje organizatorom ogromne pole do popisu. Wybór lokalizacji jest niezwykle rozbudowany, a okoliczne hotele oferują nie tylko w pełni profesjonalne sale konferencyjne, ale przede wszystkim dodatkowe zaplecze. Dzięki temu możliwe jest zorganizowanie profesjonalnej konferencji, a także czasu wolnego dla uczestników. Wybór jest naprawdę duży – trzeba jednak liczyć się z koniecznością wcześniejszych rezerwacji.

Wspomniane wcześniej lokalizacje są niezwykle popularne, nie tylko wśród firm ze stolicy. Warto odpowiednio wcześniej skontaktować się z obsługą wybranego obiektu, aby poznać pełną ofertę oraz zarezerwować najlepszy termin konferencji.